HS Partners
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn CNC

Operator maszyn CNC

  • Data publikacji:
  • 10-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Wrocławia
  • Wynagrodzenie:
  • 4450 zł brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Praca w systemie 3 zmianowym.

Stanowisko: Operator maszyn CNC.

Wynagrodzenie: 4450 zł brutto, po 3 msc okresie próbnym 4650 zł brutto.

Dodatek stażowy 150 zł brutto/msc za każdy udokumentowany rok pracy na stanowisku Operator maszyn CNC, ale maksymalnie 1200 zł brutto.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Dodatek stażowy;

• Dodatek paliwowy;

• Premię produkcyjną do 1200 zł brutto;

• Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne);

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (jesteśmy w trakcie powiększania hali produkcyjnej);

• Możliwość zdobycia doświadczenia przy produkcji najstarszych na świecie norweskich kominków żeliwnych oraz najnowocześniejszych duńskich i włoskich piecyków;

• Kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu.

Opis stanowiska:

• obsługa frezarek sterowanych numerycznie CNC / dorywczo – obsługa innych maszyn obróbczych;

• obsługa urządzeń pomiarowych, dokonywanie pomiarów;

• obróbka ręczna/wykończeniowa;

• dbałość o ciągłość produkcji oraz porządek na stanowisku pracy;

• realizacja zleceń produkcyjnych.

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku operatora obrabiarek skrawających lub kurs operatora cnc;

• podstawowa znajomość rysunku technicznego;

• posługiwanie się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka);

• umiejętność pracy w zespole;

• zdolności manualne;

• motywacja do pracy;

Podane w ogłoszeniu widełki wynagrodzenia nie obejmują dodatku stażowego, nadgodzin i pracy w weekendy, które są dodatkowo płatne.