Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn CNC

  • Data publikacji:
  • 27-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Varades
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Operator maszyn CNC: Kontakt: zaneta.sierny@job-now.pl

Miejsce pracy: Varades, France Kraj Loary

Opis stanowiska:

- obsługa przecinarek plazmowych z oprogramowaniem heidenhain,

- dokonywanie korekt w programie,

- wykonywanie elementów metalowych,

- kontrola wykonanych elementów,

- produkcja jednostkowa, małoseryjna.

Wymagania:

- co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC,

- umiejętność ustawiania i obsługi maszyn cnc,

- umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i planami,

-mile widziana znajomość przepisów BHP,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

-pracę zmianową

- zorganizowane darmowe zakwaterowanie,

- premie dodatkowe,

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego a w przyszłości potencjalnego awansu,-

- opiekę koordynatora polskiego we Francji w trakcie trwania kontraktu,

- stały kontakt z polskim rekruterem i koordynatorem również po rozpoczęciu zatrudnienia.

Osoby zainteresowane,  prosimy o przesłanie CV na adres: zaneta.sierny@job-now.pl  wpisując w tytule nazwę stanowiska.