Wraz z dynamicznym roywojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Operator maszyn i urządzeń

  • Data publikacji:
  • 05-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy - okolice Monachium i Neu-Ulm
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

W hkw GmbH - LEADIVIO przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne oferty zatrudnienia nie tylko w branży logistycznej czy handlowej ale i także w opiece. Praca u naszych klientów to ciekawa opcja przede wszystkim dla osób zainteresowanych stałym i długoterminowym zatrudnieniem.

Osoby pracujące w w tych obszarach otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość uzależniona jest od doświadczenia i znajomości języka.

Oferujemy też pracę dla osób bez kwalifikacji zawodowych!

Podejmując współpracę z naszą agencją hkw GmbH - LEADIVIO, możesz aplikować na ciekawe stanowiska związane z każdą branżą. Posiadamy lekką pracę przy produkcji (również dla kobiet).

Osobom decydującym się na pracę w Niemczech zapewniamy wsparcie koordynatora przez cały okres współpracy.

Aktulanie szukamy chętnych do pracy jako

Operator maszyn i urządzeń (k/m) w okolicach Neu-Ulm.

WYMAGANIA:

  • ukończone szkolenie zawodowe w zawodzie chemicznym, metalowym lub technicznym oraz doświadczenie zawodowe
  • dobra znajomość SAP i MS Office
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmiegotowość do pracy na 3 zmiany
  • CV ze zdjęciem i w języku Niemieckim - konieczność
  • prawo jazdy kat B

OFERTA:

  • niemeicką umowa o pracę
  • zarobki od 18€ Brutto na godzinę
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • prawo do urlopu max. 30 dni
  • w razie potrzeby zapewniamy zakwaterowanie

ZADANIA:

  • Ustawianie i dostosowywanie zakładów produkcyjnych
  • Rozpoznawanie, lokalizowanie i usuwanie usterek produkcyjnych
  • Inicjowanie napraw narzędzi i maszyn
  • współpraca z działem rozwoju, inżynierii i technologii zakładu

INFO!!!!!

Aktualnie nie posiadamy żadnych wolych miejsc do spania, wszystkie nasze proponowane zakwaterowania sa obecnie zajęte.

Jesteśmy ale wstanie pomóc w znalezieniu zakwaterowania, koszt zakwaterowania ponosi Aplukujący/a na tę stanowisko koszt najmu w Neu-Ulm

to okło 15 - 30Euro za noc

Jeśli Twoje CV odpowiada profilowi
osoby, której poszukujemy,
skontaktujemy się z Tobą.

Wybranych kandydatów zaprasimy

na spotkanie rekrutacyjne ONLINE!!!

Całkowite wynagrodzenie miesięczne może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy. Klasy podadkowe (1,2,3,4,5,6) za zwyczaj wynagrodzenie miesięczne jest naliczane na klasie podadkowej 1 oraz 3

Aplikuj już teraz lub skontaktuj się z nami!   aplikuj!

E-Mail: jobs.leadivio@gmail.com TEL +49 89 24 23 50 68 Mobil: + 48 662 714 217 - tylko What`s App