ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia
Zatrudnimy operatorów maszyn introligatorskich do pracy w drukarni.

Operator maszyn introligatorskich

  • Data publikacji:
  • 08-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn introligatorskich.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref. dru/szc/2017

Zadania:

- obsługa maszyn introligatorskich

- kontrola jakości obrabianego produktu.

Wymagania:

- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn introligatorskich,

- wykształcenie min. zawodowe (zawód: introligator),

- samodzielność,

- chęci do pracy.

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (ok. 2500-3000 zł netto),

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pracę w systemie dwu – lub trzyzmianowym,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z wpisaniem nr ref. dru/szc/2017 w temacie wiadomości.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.