HR|hub
Zespół HR|hub wspiera rekrutację pracowników produkcji dla firmy, która tworzy technologie budowlane oraz z sukcesami na świecie stosuje systemy i rozwiązania geotechniczne. Jeśli interesuje Cię ciekawa praca w firmie, która kieruje się wartościami, ma swoją wizję i misję w trosce o środowisko. Jednocześnie dba o swoich pracowników i ich ciągły rozwój, to zapraszamy do Zespołu, który tworzymy!

Operator Maszyn | Operator Produkcji | Wolne weekendy!

  • Data publikacji:
  • 25-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Ruda Śląska
  • Wynagrodzenie:
  • 4200 - 5200 brutto
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn
Twój zakres obowiązków
  • obsługa maszyn produkcyjnych za pomocą paneli dotykowych

  • praca ze specyfikacją techniczną

  • konserwacja stanu technicznego maszyn

  • kontrola prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego

  • obsługa suwnic i wózków widłowych

Nasze wymagania
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe i/lub suwnice

  • doświadczenie związane z pracą na produkcji i obsługą maszyn produkcyjnych

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

To oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio od pracodawcy

  • nowe stawki już 4200 zł brutto

  • świetną premię - 1000 zł

  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatną opiekę medyczną ubezpieczenie pracownicze, ZFŚS

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie pracownicze