Ammeraal Beltech

Operator Maszyn - praca również dla kobiet

  • Data publikacji:
  • 15-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin, Prawobrzeże

Ammeraal Beltech Sp. z o. o. – założona w 1950 roku firma z zagranicznym kapitałem, będąca liderem na globalnym rynku w branży produkcyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie produkcyjnej o skandynawskim pochodzeniu,
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • Umowę o pracę,
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia do 6-tego dnia każdego miesiąca,
  • Możliwość udziału w szkoleniach,
  • Możliwość czynnego udziału w projektach mających na celu usprawnienie działania firmy – najlepsze projekty są premiowane,
  • Dodatek za pracę w porze nocnej,
  • Regularną ewaluacje pracowników i możliwość podwyżki,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • 20 minut przerwy,
  • System premiowy (premia absencyjna oraz motywacyjna),
  • Świadczenie urlopowe,
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, Multisport),
  • Codziennie świeże owoce oraz kawa, herbata, woda itp.
  • Odzież roboczą i obuwie BHP,
  • Bony na Święta Bożego Narodzenia.

Zadania:

  • Obsługa maszyn pilarskich,
  • Wykonywanie pracy w wyznaczonym czasie według standardów,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy,
  • Bezpieczna i efektywna obsługa maszyn,
  • Zaangażowania i chęć do nauki.

Dojedziesz do nas bezpośrednio z Centrum w 30 minut (linia C, przystanek – Zakłady Drobiarskie Kniewska nż).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy.

Przed aplikowaniem zapoznaj się z klauzulą informacyjną dostępną  tutaj: http://sdont.pl/RODO/AB/KLAUZULA_INFORMACYJNA_Rekrutacja.pdf

Pamiętaj, że w zakresie w jakim dane przetwarzane są na podstawie Twojej zgody w każdej chwili przysługuje Tobie prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

Aby wycofać zgodę napisz do nas.

W aplikacji lub wiadomości email prosimy o dopisanie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ammeraal Beltech Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Regera 61, 43-382 Bielsko-Biała dla celów rekrutacji na stanowisko pracownik magazynowy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Jeżeli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach umieść dodatkowo klauzulę o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ammeraal Beltech Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Regera 61, 43-382 Bielsko-Biała dla celów przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.