ABC Work

Operator maszyn (produkcja kartonów) – Belgia

  • Data publikacji:
  • 24-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operator maszyn (produkcja kartonów).

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Operator maszyn (produkcja kartonów)

Miejsce pracy:  Roselare, Belgia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od  13€ – 15€ /h
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni
  • Po przepracowanych 6 tygodniach płacimy jednorazowo za przyjazd z Polski (max. 150 euro na podstawie bilety za busa czy bonu za paliwo).
  •  Kilometrówkę za dojazd do pracy i ubezpieczenie opłaca pracodawca.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – pokoje 1-osobowe
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  •  doświadczenie w drukarni jako operator. Jesteś odpowiedzialny za ustawienie i obsługę maszyny do klejenia oraz związanego z nią sprzętu do klejenia. Uruchamiając linię kleju, jesteś odpowiedzialny za uruchomienie maszyny i procesu produkcyjnego. Podczas wykonywania swojej pracy ściśle przestrzegasz zasad GMP specyficznych dla produkcji pudeł składanych. Sprawdzanie jakości podczas procesu produkcyjnego, aby na czas zidentyfikować ewentualne błędy. Maszyny, które powinieneś znać to Vega, Diana, Jagenberg i Heiber.

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"