Alicja

Operator maszyn -> stała praca -> od 5000 zł

  • Data publikacji:
  • 04-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Mirków
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Chcesz podjąć pracę w prestiżowej firmie?
Masz doświadczenie w pracy na produkcji z instrukcjami, a obsługa suwmiarki nie jest Ci obca?
Mamy dla Ciebie dobrą i stałą pracę.
Zarabiaj na start od 5000 zł brutto i korzystaj z benefitów.
Podejmij współpracę z jednym z najbardziej pożądanych pracodawców na rynku.

Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole

oferujemy:

- umowę o pracę
- wynagrodzenie 5000 zł brutto
- premie
- praca od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy
- pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych
pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą i wiele więcej

zadania:

- nadzór nad pracą maszyn
- kontrola części zgodnie z dokumentacją techniczną

oczekujemy:

- umiejętności korzystania z dokumentacji technicznych i odczytywania wymiarów
- umiejętności obsługi prostych narzędzi do pomiaru np. suwmiarki
- dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Zadzwoń 667800096