Dla naszego Klienta dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Ujeździe poszukujemy kandydata na stanowisko: Operator Maszyn

Operator Maszyn - Ujazd

Data publikacji:
8.1.2021
Miejsce Pracy:
Ujazd
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Operator Maszyn

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Ujeździe poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Ujazd

Najważniejsze obowiązki:

  • ustawianie i regulowanie parametrów maszyn,
  • pomiar i kontrola jakości produkowanych komponentów,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu,
  • udział w konserwacji obsługiwanych maszyn i dbanie o ich dobry stan techniczny.

Wymagania:

  • gotowość pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami, w tym pomiarowymi,
  • znajomość podstawowej obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do wykonywanych zadań,
  • koleżeńskość i komunikatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w ustawianiu, przezbrajaniu i programowaniu maszyn.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • liczne premie, dodatki i benefity,
  • darmowy przewóz pracowniczy,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • praca w nowoczesnej i innowacyjnej firmie motoryzacyjnej.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń