Natalia Łazuch
Praca na produkcji, do której łatwo i szybko się wdrożysz. Tylko 5 dni w tygodniu, wolne weekendy. Świetne zarobki. Złap okazję do najlepszej pracy w Oleśnicy! Wygodny dojazd autobusem lub pociągiem z Wrocławia. Dojedziesz w około 30 minut, z Długołęki w 12 minut

Operator montaż-->stała praca

  • Data publikacji:
  • 02-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Oleśnica
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe na początek 4413 zł brutto (powiem Ci, jak zarobić więcej)
  • premie miesięczne + 500 zł do pensji
  • umowę o pracę
  • pracę 5 dni w tygodniu --> wolne weekendy
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do posiłków i napojów, bezpłatny parking dla pracowników
zadania
  • montaż części samochodowych
  • obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wizualna kontrola jakości
oczekujemy
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

NAPISZ SMS O TREŚCI PRACA LUB ZADZWOŃ 607 148 484

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47