BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych największych klientów, z którym nieprzerwanie pracujemy od 10 lat jako jedyna Agencja Pracy dostarczająca pracowników – dużej firmy produkcyjnej z przemysłu metalowego produkującej min.: belki pod mosty i hale produkcyjne – aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator piły CNC

  • Data publikacji:
  • 24.11.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Operator piły

Miejsce pracy: Hobro, Dania.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa piły w zakładzie zajmującym się produkcją konstrukcji stalowych (belki pod hale i mosty ze stali czarnej)
  • Ciecie, wiercenie, wykrawanie oraz obsługa suwnicy

Wymagania:

  • Udokumentowanego doświadczenia w obsłudze piły plazmowej CNC
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Min. podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Umiejętności obsługi suwnicy – z poziomu zero

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przeszkolenie w obsłudze piły
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Kontakt z działem księgowości w języku polskim
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Mile widziane:

  • Prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie w CV:

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, Pełna informacja Administratora - link: www.bluecollar.dk
BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel. kontaktowy: +48 91 434 21 46, jest Podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania informacji marketingowych o nowych ofertach pracy

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń