Derksen Polska
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Operator podestów ruchomych

  • Data publikacji:
  • 05-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Bratyslawa

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla Klienta z ponad 70-letnim doświadczeniem w projektowaniu, stawianiu silosów aluminiowych ze stali nierdzewnej dla przemysłu petrochemicznego PRACOWNIKÓW do pracy sezonowej (od 15.10.2018- 09.12.2018r.)

Miejsce pracy: Słowacja, Bratysława

Obowiązki:
-operator podnośników/liftów
-praca na wysokości, używając podnośnika/liftu
-umiejętność pracy w zespole

Wymagania:
-dokument potwierdzający praktyczną i teoretyczną umiejętność obsługi minimum 1 typu podnośników/liftów
-mile widziana znajomość języków obcych (język angielski)
-doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
-mile widziane badania wysokościowe powyżej 3metrów
-dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na sezon

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie i dużą ilość godzin (stawka uzależniona od doświadczenia)
-pracę w oparciu o umowę zlecenie po delegowaniu za granicę (wszystkie składki ZUS + umowa A1)
-pracę od poniedziałku do soboty po 10 godzin dziennie
-darmowe zakwaterowanie + dojazd do pracy
-kontrakt od 15.10.-09.12.2018r.
-pracę w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres
biuro@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego + 48 575 100 025.