4est

Operator prasy krawędziowej sterowanej

  • Data publikacji:
  • 13-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Tarnów
  • Stanowisko:
  • Operator

Poszukujemy  operatora  prasy krawędziowej sterowanej

Miejsce pracy: okolice Tarnowa

Opis stanowiska:

Montaż i ustawianie matryc i stempli , wybór programów gięcia I nadzór nad pracą krawędziarki CNC

Zakres obowiązków:

  • Podstawowa znajomość systemów sterowania dedykowanych do pras krawędziowych
  • Znajomość zasad doboru stempli i matryc
  • Monitorowanie pracy maszyny
  • Wprowadzanie i modyfikacja parametrów gięcia
  • Ocena stanu stempli i matryc
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Modyfikowanie obecnych programów
  • Testowanie nowych programów na maszynie
  • Wczytywanie programów do sterowanika
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyny
  • Samodzielna praca na podstawie dokumentów produkcyjnych
  • Pomiar kontrolny podstawowych parametrów geometrycznych detali (długości, kąty).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości  19 -25 zł netto/ na godzinę
  • 8 godzin dziennie
  • System 4 brygadowy

Wymagamy:

  • Doświadczenia

Osoby zainteresowane pracą są proszone o składanie CV drogą elektroniczną na adres email: okovalchuk@4est.net /+48 503 723 910