Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681 Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży farmaceutycznej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn Linii Pakującej Miejsce pracy: Pabianice Zapraszamy do aplikowania!

Operator produkcji

  • Data publikacji:
  • 25-09-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Pabianice, Łódź, Zduńska Wola, Ksawerów, Bełchatów
  • Stanowisko:
  • Operator

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży farmaceutycznej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn  Linii Pakującej

Miejsce pracy: Pabianice

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę lub umowa o pracę bezpośrednio w strukturach firmy
  • Darmowy transport z Pabianic, Łodzi, Kolumny, Łasku, Zduńskiej Woli
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
Obowiązki
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Przezbrajanie oraz regulacja maszyn i urządzeń
  • Dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn
  • Kontrola jakości produkowanego asortymentu
  • Raportowanie
  • Umiejętność obsługi komputera
Wymagania
  • Doświadczenie na produkcji, najlepiej przy obsłudze maszyn
  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym/ wolne weekendy
  • Umiejętność dostosowania się do pracy w standardach sanitarnych ze względu na branżę farmaceutyczną

Administrator Danych

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66/2B.06., NIP: 8992937517.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuję Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

O Nas

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.