Randstad
Interesuję Cię praca w branży automotive? Szukasz stabilnego zatrudnienia na terenie Gliwic od zaraz? Prześlij aplikację już dziś!

Operator produkcji - maszyn

  • Data publikacji:
  • 11-12-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Wynagrodzenie:
  • 15,25zł brutto za godzinę

oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony (poszukujemy osób, które będą docelowo pracować na stałe!)
- pracę w miejscu z dobrym dojazdem DK88 lub autobusem KZK-GOP
- atrakcyjny system wynagrodzenia oraz premiowania
- pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
- liczne i atrakcyjne benefity m.in karta Multisport!

zadania:
- prace produkcyjne - obsługa maszyn zgrzewających
- bieżąca kontrola jakości wykonanego produktu
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
- współpraca z pozostałymi pracownikami i działami

oczekujemy:
- gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
- doświadczenia w pracy na produkcji
- dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
- motywacji do pracy   ZAINTERESOWANY? APLIKUJ LUB ZADZWOŃ: 605-066-045, 693-470-027 I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47