Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Banasiak Anna

Operator produkcji z lutowaniem

  • Data publikacji:
  • 29-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Tczew
  • Stanowisko:
  • Operator

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej i projektującej urządzenia, poszukujemy osoby na stanowisko: Operatora produkcji z lutowaniem.

Miejsce pracy: Tczew (woj. pomorskie)

Obowiązki:

  • montowanie modułów elektronicznych;

  • lutowanie;

  • dostarczanie komponentów do produkcji urządzeń elektronicznych;

  • montowanie płytek i wiązek kabli.

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej;

  • doświadczenie przy lutowaniu - mile widziane;

  • umiejętność organizacji pracy;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • staranność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (bez pośredników);

  • merytoryczne podczas adaptacji;

  • ubezpieczenie na życie;

  • prywatna opieka medyczna;

  • pakiet socjalny: “wczasy pod gruszą”, świadczenie “choinkowe”, karta sportowa;

  • możliwość dofinansowania nauki oraz w 100% sponsorowane kursy zawodowe;

  • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia, program poleceń do pracy.

Jeśli oferta zainteresowała zapraszam do przesyłania CV.

Agencja pracy Apolo Staffing Agency KRAZ 24197.