ABC Work

Operator robota spawalniczego – Belgia

  • Data publikacji:
  • 07-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Operator

ABC Work – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Spawacz / Operator robota spawalniczego

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

Miejsce pracy: Brugge, Belgia

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości od 13,94  – 15,85 euro/h
  • belgijska umowa o pracę na czas nieokreślony
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • dodatek wakacyjny
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

  • spawanie różnych elementów za pomocą robota
  • spawanie ręczne lub półautomatyczne

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym
  • umiejętność czytania planów technicznych
  • znajomość języka angielskiego