Derksen Polska

Operator suwnicy IS

  • Data publikacji:
  • 11-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta, czołowego producenta stali w Polsce, kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główny zakres obowiązków:
- obsługa suwnicy z poziomu kabiny;
- załadunek i rozładunek surowców;

- układanie gotowych produktów.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- pracę od poniedziałku do piątku;
- stawkę zasadniczą i premie;
- pakiet socjalny;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie;
- odpowiednie narzędzia pracy.

Wymagania:

- uprawnienia na suwnicę typu IS;
- gotowość do pracy na dwie zmiany;
- dodatkowym atutem będą uprawienia na suwnice specjalne (np. chwytakowe).

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji drogą mailową na adres praca@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 513 028 724.