P.W.P.T POSTEOR

OPERATOR tokarki TUR 630 ze sterowaniem Sinumerik 840

  • Data publikacji:
  • 21-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Elbląg

P.W.P.T "POSTEOR" SP. Z O.O.

Poszukujemy:

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska:

- Programowanie i obsługa tokarki TUR 630 ze sterowaniem
  Sinumerik 840
- Toczenie elementów ze stali czarnej i stali nierdzewnej.
- Przygotowanie i ustawienie maszyn, dobór narzędzi do
  produkcji, programowanie maszyn CNC.
- Produkcja jednostkowa.

Wymagania:

- Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako tokarz CNC.
- Dobra znajomość ustawiania, obsługi i programowania
  tokarek ze sterowaniem Sinumerik.
- Dobra znajomość rysunku technicznego.
- Dokładność i precyzja w pracy.

Oferujemy:

- Pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji
- Dobrą atmosferę, pomoc współpracowników we wdrożeniu
  się w nowym miejscu pracy, oraz wynagrodzenie adekwatne
  do zajmowanego stanowiska oraz wyników
- Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
- Możliwość przystąpienia do programu Multisport
- Możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego

Oferujemy pracę w stabilnej firmie istniejącej w branży energetycznej od 1976 r.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy biuro@posteor.com.pl z dopiskiem
''TOKARZ TUR 630”,  lub przynieść osobiście do biura firmy –
ul. Kwiatkowskiego 4, 82-300 Elbląg, w godzinach 7-15.
W razie pytań chętnie udzielimy szczegółowych wyjaśnień także pod numerem telefonu 502 864 209