Operator utrzymania ruchu

  • Data publikacji:
  • 19.11.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Pruszcz Gdański, ul. Wita Stwosza 3
  • Branża:
  • Praca Fizyczna
  • Stanowisko:
  • Operator

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta, dużej nowoczesnej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Nr ref.: OUR-11/2021

Zakres obowiązków:

- sprawowanie opieki nad urządzeniami w magazynie branża odzieżowa,

- obsługiwanie i konserwowanie wyposażenia technicznego stanowiska pracy,

- dbanie o czystość w obszarze magazynu i przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

- mile widziane uprawnienia do SEP oraz do pracy na wysokościach, jeżeli nie posiadasz zdobędziesz je u nas,

- dobrą organizację pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do pracy na zmiany,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- umowy o pracę,

- premie, dodatki, benefity, talony rabatowe do znanych marek odzieżowych,

- pracę w systemie zmianowym,

- transport na trasie Tczew – Pruszcz Gdański (za dodatkową opłatą).

Aplikacje prosimy wysyłać na adres karolina.gwizdala@grupaprogres.pl lub pruszcz@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny OUR-11/2021. Zapraszamy również do kontaktu pod numerem tel. 697-120-079 .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń