Poszukujesz pracy!.Przeczytaj ofertę i zgłoś swoją kandydaturę!

Operator w#zka widöowego

Data publikacji:
4.1.2021
Miejsce Pracy:
Niemcy
Wynagrodzenie:
1500 Euro brutto
Branża:
Logistyka / Magazyn
Stanowisko:
Operator Wózka Widłowego

Poszukujesz pracy! Przeczytaj ofertę i zgłoś swoją kandydaturę!

POWER JOB CONSULTING -to Agencja Pośrednictwa Pracy, która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży logistyka magazynowa .Obecnie oferujemy pracę dla pracowników na stanowisko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie? Nie czekaj i zgłoś już dzisiaj swoją kandydaturę.

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer 21808

MIEJSCE PRACY:

DÜSSELDORF

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • załadunek i rozładunek towarów (big-bags)
  • kontrola rozładowanego towaru
  • transport materiałów wewnątrz magazynu wysokiego składowania
  • pobieranie i skanowanie towarów do wysyłki
  • prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego-niski skład
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

WYMAGANIA

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • podstawowa znajomość j.niemieckiego (mile widziana)
  • gotowość do pracy na 2 zmiany
  • aktualne badania
  • prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:

  • niemiecka umowa o prace (pierwsza na 9 miesięcy )
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • opieka polsko języcznego koordynatora
  • stawka 13,00 Euro brutto

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048 533622600

0048 533644600

Lub kontakt E-mail

powerjob@vp.pl

powerjobconsulting@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń