Manpower

Operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 05-04-2018
  • Młochów, Tarczyn, Grójec, Nadarzyn, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Piastów, Żyrardów, Urzut, Rusiec, Kajetany, Warszawa

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Młochów
Numer ref. OWW/063/SSZ

Zadania:

• Operowanie wózkiem widłowym
• Praca ze skanerem

Wymagania:

• Doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym
• Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
• Dyspozycyjność
• Własny dojazd do miejsca pracy

Oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie 20 zł brutto za godzinę
• Umowa o pracę
• Stabilne zatrudnienie
• Bezpośrednie zatrudnienie u klienta
• Szkolenie przygotowujące do sprawnej pracy na stanowisku
• Dodatek za pracę w godzinach nocnych
• Możliwość dojazdu do miejsca pracy
• Praca w systemie trzech zmian od poniedziałku do piątku
• Praca w Młochowie

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."