Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 28-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Nowa Wieś Wrocławska/ Biskupice Podgórne

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na magazynie w Biskupicach Podgórnych lub Nowej Wsi Wrocławskiej.

Miejsce pracy: BISKUPICE PODGÓRNE/ NOWA WIEŚ WROCŁAWSKA

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny:
664 716 569 lub 532 464 530

Opis stanowiska: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

• Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania, bocznych, czołowych
• Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych i ich prawidłowe zabezpieczenie
• Przygotowanie towaru do wysyłki
• Praca ze skanerem ręcznym

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- Motywacja do pracy
- Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Gotowość do pracy zmianowej (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00)

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy naszym Pracownikom:

• Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
• Transport pracowniczy
• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet świadczeń socjalnych obejmujący:
- dofinansowanie do usług o charakterze rekreacyjno sportowym (Karty MultiSport)
- dodatkowe świadczenia w okresach świątecznych