labour force
Kompletowanie towaru

Operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 30-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Stryków
Witam serdecznie

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku operator wózka widłowego,lub do pracy przy kompletowaniu zamówień. Firma znajduje się w miejscowości Dobra k/ Strykowa.

Oferujemy :
-atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 17 zł/h brutto
- pracę w systemie dwuzmianowym
-możliwość uzyskania premii
-stabilne zatrudnienie

Obowiązki
-kompletowanie zamówień dla klientów,
-kontrola jakości przyjmowanego/wydawanego towaru,
-dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania:
-gotowości do pracy zmianowej
-dyspozycyjności
- w przypadku pracy na stanowisku operator wózka widłowego, uprawnienia
Osoby zainteresowane zapraszamy kontaktu telefonicznego pod numerem 570 010 686

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”