RENTA
Operator wózka widłowego praca Niemcy

Operator wózka widłowego

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od 30 lat jest innowacyjną i elastyczną firmą w zarządzaniu personelem. Naszym zadaniem jest towarzyszenie wykwalifikowanym i zmotywowanym osobom w poszukiwaniu pracy.

W ponad 30 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocników.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami.

Obecnie poszukujemy kierowców wózków widłowych (m/k) dla naszych klientów w ramach pracy tymczasowej.

Praca znajduje się w miejscowości Ortrand.

Zadania:
- Transport i układanie towarów
- Konserwacja i prowadzenie urządzeń przemysłowych
- Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w celu zapobiegania wypadkom i ochrony środowiska.

Oczekujemy:
- Ceryfikat na wózek widłowy
- Doświadczenie w zawodzie
- Sumienność
- Odpowiedzialność
- Chęć do pracy na zmiany
- Samochód i prawo jazdy
- Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- Ponadstandardowe wynagrodzenie
- Premia urlopowa i świąteczna
- Niezawodne wsparcie lokalnego oddziału
- Do 30 dni urlopu rocznie
- Opcje rozwoju i możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu zadzwoń i umów się na rozmowę pod numer 0351-7966510, lub  wyślij swoje CV w formacie PDF na E-mail: dresden@jobprofile.de

RENTA Personaldienstleistungen GmbH
Oddział w Dreźnie
Wallstrasse 13
01067 Drezno, Niemcy