Grupa Progres
Masz doświadczenie w pracy na magazynie jako operator wózka widłowego? Szukasz stabilnej pracy w firmie produkcyjnej? Dołącz już dziś i pracuj z Grupą Progres!

Operator wózka widłowego - darmowy dojazd z TCZEWA!

  • Data publikacji:
  • 11.5.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Pruszcz Gdański
  • Wynagrodzenie:
  • 3500-4000 zł brutto/msc
  • Branża:
  • Praca Fizyczna
  • Stanowisko:
  • Operator Wózka Widłowego

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Nr ref.: OWCR-04/2021

Kim jesteśmy?

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Opis stanowiska:

- obsługa wózka widłowego, przez całą zmianę,

- rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów/ wyrobów na wyznaczonej powierzchni, magazynowej oraz zabezpieczanie ich przed uszkodzeniem,

- prowadzenie dokumentacji magazynowej,

- dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych spalinowych- warunek konieczny minimum 2 lata,

- gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,

- aktualne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,

- wysoka dbałość o standardy BHP,

- uprawnienia UDT, lub chęć wyrobienia.

Oferujemy:

- stawkę 3500-4000 brutto/m-c (do negocjacji)
- stałe premie do II i III zmiany (20% i 40%),
- pracę w systemie 3-zmianowym lub czterobrygadowym,
- pracę na podstawie umowy o pracę,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta,
- zatrudnienie na pełen etat,
- darmowy dojazd autobusem na trasie Dworzec Główny w Gdańsku – Pruszcz Gdański oraz Tczew - Pruszcz Gdański.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres pruszcz@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny OWCR-04/2021 lub kontaktując się pod numerem: 885150313 lub 691337965.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://grupaprogres.pl/ Nr. rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń