ak13.jobs
Poszukujemy osób z uprawnieniami na wózek wodłowy

Operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 24.6.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Schweinfurt Bayern
  • Branża:
  • Logistyka / Magazyn
  • Stanowisko:
  • Magazynier

DOŁCZ DO ZESPOŁU STANOWISKA PRACY: • Operator Wózka Widłowego/Komisjoner

INFORMACJE: Zapraszamy do współpracy osoby, które szukają stabilizacji, godnego zaufania pracodawcy. Firma z długoletnią tradycja posiadająca wiele nowoczesnych magazynów w całych Niemczech, ciągle rozwijająca się umożliwia swoim pracownikom rozwój. Firma oferuje stanowiska pracy jako. Komisjoner (Magazyny suche) Wózkowy (min, magazyny wysokiego składowania) . Stawki jak i aktualne miejsca pracy omawiane są indywidualnie z wybranymi kandydatami po wcześniejszej weryfikacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Kompletowanie zamówień zgodnie z listą (asortyment suchy, zapakowany) • Układanie towaru na palety • Streczowanie palet • Kontrola jakości • Obsługa ręcznego wózka paletowego • Proste prace pomocnicze

WYMAGANIA: *Uprawnienia na wózek widłowy • Od Kandydatów nie wymagamy znajomości języka, jak również doświadczenia (Będzie to jednak dodatkowym atutem) Na miejscu przeprowadzane jest odpowiednie szkolenie i przyuczenie w j. Polskim przez dwujęzycznych koordynatorów • Mile widziane grupy/pary – osoby mobilne (własny samochód w celach dojazdu do miejsca pracy) • Gotowość do pracy w systemie zmianowym • Mile widziana znajomość liczebników w j. Niemieckim • Umiejętność pracy w zespole

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY: • Niemiecka umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy w pełnym wymiarze godzin • Ubezpieczenie zdrowotne • Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%) • Premie wakacyjne oraz świąteczne • Dodatkowe świadczenia emerytalne • W pełni płatne dni świąteczne – ustawowo wolne od pracy (zgodnie z niemieckim prawem pracy) • Opieka dwujęzycznego opiekuna projektu • Odzież oraz obuwie robocze

 KONTAKT: • Osoby zainteresowane praca zapraszamy do kontaktu, swoje CV również w języku Niemieckim mogą Państwo wysłać na adres e-mail: Stawki 2.441€ Brutto 14,62h

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń