Operator wózka widłowego- Holandia

  • Data publikacji:
  • 16-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Północna Brabancja
  • Wynagrodzenie:
  • 400-500€ brutto tygodniowo
  • Stanowisko:
  • Operator Wózka Widłowego
Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników do prowadzenia wózków widłowych. Praca polega na przewożeniu towaru na wyznaczone miejsce.

Wymagania:
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • chęć długofalowej współpracy
  • sumienność i rzetelność
  • prawo jazdy i własne auto będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Opiekę polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Zakwaterowanie w cenie do 125 €/tydzień oraz ubezpieczenie w cenie 27.5 €/tydzień jeżeli byłoby potrzebne
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń