Wraz z dynamicznym roywojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Operator wózka widłowego w Monachium

Masz uprawnienia na wózki widłowe?

Dla osób posiadających uprawnienia operatora wózków widłowych przygotowaliśmy ciekawe oferty pracy na terenie Niemiec. W naszej bazie znajdziesz propozycje zatrudnienia wyłącznie u sprawdzonych pracodawców, współpracujemy z renomowanymi firmami zagranicznymi, oferującymi przejrzyste warunki.

Pracując jako operator, będziesz zajmował się nie tylko obsługą wózka widłowego (w tym bocznego lub czołowego), ale też komisjonowaniem towarów oraz kontrolą dostaw. Praca na magazynie wiąże się z atrakcyjnym wynagrodzeniem, stawki uzależnione są od doświadczenia kandydata i stopnia znajomości języka. Możesz liczyć też na bezterminowy okres zatrudnienia oraz możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Nasza agencja LEADIVIO zapewnia pracownikom również wsparcie koordynatora oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko miejsca zatrudnienia. Sprawdź nasze aktualne oferty na tym stanowisku.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata

na stanowisko:

Staplerfahrer ze znajomością języka Niemieckiego

Oczekiwania:

  • Podstawowa/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Minimum 1 Rok doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd mile widziane

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego zazwyczaj elektryczny i przedni
  • Załadunek i rozładunek palet
  • Praca 3-zmianowa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Podatki odprowadzane w Niemczech

 Stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami Brutto.

Całkowite wynagrodzenie miesięczne może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.   Klasy podadkowe (1,2,3,4,5,6) za zwyczaj wznagrodzenie miesięczne jest naliczane na klasie podadkowej 1 oraz 3

INFO!!!!

Typowe podstawowe wyposażenia zakwaterowania to:

  • WiFi aby możliwe było utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi
  • Wygodne łóżka umożliwiające wypoczynek i spokojny sen
  • Pralka
  • Aneks kuchenny do przyrządzania dziennych posiłów, lodówka
  • Ręczniki i pościel
  • zakwaterowania w hotelach pracowniczych może być więcej łużek w jedym pokoju.

  Aplikuj już teraz lub skontaktuj się z nami!   E-Mail: jobs.leadivio@gmail.com TEL +49 89 24 23 50 68 Mobil: + 48 662 714 217  - tylko What`s App