ak13.jobs
DOBRA I STABILNA PRACA W NIEMCZECH

Operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 06-06-2023
  • Miejsce Pracy:
  • 97520 Rothline Bayern
  • Wynagrodzenie:
  • 2570 EURO
  • Stanowisko:
  • Operator Wózka Widłowego

OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa wózka wysokiego składowania
  • Lokacja towaru w magazynie
  • Inne prace magazynowe

Wymagania:

    • Doswiadczenie w branzy !
    • Prawo jazdy oraz wlasny srodek transportu

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w zakresie obsługi wózka wysokiego składowania
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Punktualności
  • Prawa jazdy kat b. (własny samochód będzie dodatkowy atutem)

Co gwarantujemy Ci w zamian?

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie od 15.39 euro brutto/ godzina -2570e
  • ZORGANIZOWANE ZAKWATEROWANIE:  pokój w łazienką  (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • Premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
  • Pomoc w załatwieniu zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy
  • Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Możliwość zatrudnienia również dla par

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie do nas CV
na adres mailowy:  ak13.jobs!gmail.com