Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski

Operator wózka widłowego Holandia

Data publikacji:
17.9.2020
Miejsce Pracy:
Holandia
Branża:
Pozostałe
Stanowisko:
Operator Wózka Widłowego

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Obecnie poszukujemy Operatorów wózków widłowych

Miejsca pracy -  Venlo

Obowiązki:
Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego.
Transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego.

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego B1
doświadczenie
ważne uprawnienia

Oferujemy:
holenderska umowa o pracę
 wynagrodzenie od 10,5 Euro Brutto za godzinę

Oplata za mieszkanie 95 euro tygodniowo
transport do pracy 70 Euro tygodniowo

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV
 na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Operator Wózka Holandia"

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń