MR Factory Sp. z o.o.
Nowa Firma w klastrze meblowym MR Factory Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko operator wózka widłowego z uprawnieniami.

Operator Wózka Widłowego - MR Factory Sp. z o.o.

Nowa Firma w klastrze meblowym MR Factory Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko operator wózka widłowego z uprawnieniami.

Miejsce pracy : ul. Waryńskiego 5, 78-400 Szczecinek

Główne obowiązki:

Wykonywanie operacji magazynowych, takich jak: rozładunek, załadunek oraz rozmieszczenie towaru, kompletacja komponentów wg zamówień produkcyjnych oraz dostawa skompletowanych zleceń do linii produkcyjnej,
Zapewnienie wysokiej jakości powierzonego towaru oraz dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków w środowisku produkcyjnym),
Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań,
Doświadczenie w pracy na magazynie oraz umiejętność obsługi skanera będą dodatkowym atutem.

Oferujemy :

umowę o pracę
pracę w zgranym zespole
wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia oraz wykształcenia

CV powinno zawierać klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i zdjęcie osoby aplikującej.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: praca@mr-factory.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy.