Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Operator wózka widłowego - niemieckie warunki zatrudnienia, Niemcy - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
Euro Labora

Operator wózka widłowego - niemieckie warunki zatrudnienia

Data publikacji:
13.9.2017
Miejsce:
Niemcy
Kategoria:
Magazynier

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 14601) poszukuje do pracy na terenie Niemiec:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Niemcy - Leinefelde

Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego
- praca na magazynach z branży Automotive
- składowanie/magazynowanie gitterbox’ów

Wymagamy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pełny pakiet socjalny
- umowę o prace na niemieckich warunkach

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: WW/DE/2017

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń