Flexcraft

Operator wózka widłowego- przedni oraz boczny- WYSOKIE STAWKI!

  • Data publikacji:
  • 10-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Opis stanowiska:

  • wykonywanie transportu wewnątrz zakładowego wózkiem widłowym,
  • wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka,
  • prace magazynowe.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego,
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!
  • certyfikaty na wózek przedni/boczny- aktualne,
  • doświadczenie na tym stanowisku minimum 6 miesięcy.

Nasza oferta:

•             Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

•             Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

•             Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

•             Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

•             Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

•             Atrakcyjne wynagrodzenie

•             Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem
0048 508 336 284 Małgorzata
bądź wysłanie aplikacji/pytania na adres praca@flexcraft.pl