Derksen Polska sp. z o.o.

Operator wózka widłowego (Reach Truck)

Data publikacji:
24.7.2019
Miejsce Pracy:
Holandia, Vianen
Branża:
Logistyka / Magazyn
Stanowisko:
Operator Wózka Widłowego

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Holandii na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia, Vianen

Opis stanowiska:

- transport palet z towarem po magazynie (różne rodzaje towarów);

- dokładanie towaru zgodnie z wytycznymi.

Oferujemy:

- wynagrodzenie w wysokości €10,38 brutto za godzinę;

-  pracę 40 godzin tygodniowo;

- stałą pracę na warunkach holenderskich;

- wypłatę co tydzień;

- zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatne).

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego;

- certyfikat na obsługę wózków wysokiego składowania oraz doświadczenie jako operator Reach Truck;

- odpowiedzialność, punktualność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń