Manpower

Operator wózka widłowego - wysoki skład

  • Data publikacji:
  • 15-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Grodzisk Mazowiecki

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator wózka widłowego - wysoki skład
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer ref. OWW/063/AJĘ

Zadania:

• Obsługa wózka widłowego
• Lokowanie towarów na regałach
• Transport towaru wewnątrz magazynu
• Kompletacja zamówień ze skanerem
• Inne prace magazynowe

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wysoki skład)
• Aktualne badania psychotechniczne
• Książeczka sanepidu
• Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (wysoki skład)
• Możliwość pracy w systemie 3-zmianowym
• Chęć do pracy
• Poważne podejście do obowiązków

Oferujemy:

• UMOWĘ O PRACĘ
• STABILNĄ WSPÓŁPRACĘ - po 3 msc możliwość zatrudnienia bezpośredniego w firmie Klienta
• Wynagrodzenie godzinowe uzależnione od doświadczenia i umiejętności (do 20 zł brutto + premia uznaniowa do 1000 zł brutto/msc)
• Pracę w systemie 3-zmianowym
• Pracę na magazynie chłodnym (2-5 stopni na +)
• Bezpłatne ciepłe posiłki i napoje
• Benefity Manpower (Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, zniżki itp)

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."