Obecnie dla jednego z naszych polskich Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składu

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składu

  • Data publikacji:
  • 27-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Marki, Warszawa
  • Stanowisko:
  • Magazynier

SFS International Sp. z o.o. działa głównie przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Funkcjonujemy m. in. na terenie Belgii, Holandii oraz oczywiście w Polsce.

Obecnie dla jednego z naszych polskich Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lokalizacja – Marki

Obowiązki:

- Praca z wózkiem widłowym wysokiego składu

Wymagania:

- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
- Doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składu

Oferujemy:

- Rodzaj umowy do uzgodnienia
- Korzystne warunki finansowe

CV proszę przesyłać na adres: dominik.miera@sfsinternaional.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.