Concept Plus
Praca w Niemczech

Operator wózka widłowego wysokiego składu (k/m)

Zakres obowiązków:
  • Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Kontrola towaru przy odbiorze
  • Sporządzanie i przekazywanie dokumentacji
  • Transport wewnętrzny towarów
  • Układanie towaru na regałach oraz skanowanie
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,42 € brutto/h plus dodatki
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
  •  Wytrzymałość fizyczna
  •  Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu
  •  Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
  •  Aktualne uprawnienia na wózek widłowy oraz badania lekarskie G25
  •  Wymagana znajomość języka niemieckiego - min. A2/B1
  •  Gotowość do pracy zmianowej
  •  Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód