Operator wózka widłowego z obsługą suwnicy (K/M)

Data publikacji:
16.7.2019
Miejsce Pracy:
Balingen
Wynagrodzenie:
1800 EUR
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Operator Wózka Widłowego

Agencja pracy House of Jobs, dla swojego klienta, poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Balingen, Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:
  • Długoletniego doświadczenie jako operator wózka widłowego- najlepiej z dużymi gabarytami
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód
TWOJE OBOWIĄZKI:
  • Załadunek i rozładunek bloków betonowych
  • Obsługa suwnicy (portal Kran)
  • Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy, oraz przestrzeganie norm i przepisów obowiązujących na zakładzie
CO OFERUJEMY?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1800€ netto miesięcznie przy I klasie podatkowej, przy standardowym czasie pracy 40h w tygodniu
  • Zakwaterowanie w pokojach maksymalnie 2-osobowych opłacone przez pracodawcę
  • Długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Umowę niemiecką, z pełnym pakietem świadczeń socjalnych i zdrowotnych
  • Pomoc ze strony House of Jobs
Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem
+48 722 004 929
Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de

Poszukujemy pracowników do jednej z większych fabryk, zajmującej się prefabrykacją- w rejonie Badenia-Wirtembergia

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń