KLAVER Sp. z o.o.
Operator wózka widłowego praca w Holandii

Operator wózka widłowego z uprawnieniami

Jeśli jesteś operatorem wózka widłowego przedniego lub bocznego (reachtruck/ heftruck) mamy dla Ciebie propozycję pracy w Holandii.

Stanowisko: operator wózka widłowego bocznego lub przedniego (reachtruck/ heftruck)

Zakres obowiązków:

•Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym

•Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Dodatkowo:

•obsługa procesu zamówień

•skanowanie towaru

•ogólne prace magazynowe

Oferujemy :

•legalną pracę w Holandii, umowę o pracę na warunkach holenderskich,

•ubezpieczenie pracownicze, zakwaterowanie oraz transport do pracy

•stałą opieka przed wyjazdem (wstępna umowa kierująca, stały kontakt z -naszym zespołem rekrutacyjnym ),

•wypłaty co tydzień +️dodatki

Wymagamy :

•uprawnień na wózki widłowe

•doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych

•znajomości języka angielskiego

Oczekujemy:

•odpowiedzialności i zaangażowania

•odpowiednich certyfikatów

•dyspozycyjności do wyjazdu w wyznaczonych terminach-️ sprawność fizyczna umożliwiająca podjęcie pracy,

Jak aplikować?

Zadzwoń do Nas lub wyślij sms o treści ‘’WÓZKI”

Oliwia + 48 577 901 099

Dominika +48 570 901 033