Interimax
NTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Operator wózka wysokiego składowania - Belgia

Opis stanowiska pracy
• odbiór towaru z magazynu i umieszczanie go w odpowiednim miejscu
• rozładunek towarów
• rozwożenie asortymentu wózkiem wysokiego składowania
• terminowa realizacja zamówień

Oferujemy:
• belgijską umowę o pracę
• stawkę godzinową 13, 60€ brutto + dodatek zmianowy (miesięczne wynagrodzenie ok. 1700€ netto)
• dodatek żywieniowy 5, 50€/ dzień pracy
• pracę w systemie 2 zmianowym
• zakwaterowanie 85€/ tydzień (w tym media i Internet)

Wymagania
• znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w pracy
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• doświadczenie w pracy jako operator wózka wysokiego składowania/ order picker
• dyspozycyjność od zaraz
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane prawo jazdy kat. B i posiadanie samochodu do wyjazdu

Kontakt: +48 607 901 622