PowerJobs Sp. z o.o.

Operator wykrawarki laserowej CNC

  • Data publikacji:
  • 12-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Operator CNC
Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

lokalizacja: okolice Lyonu, Francja
Rozpoczęcie pracy: 19.08

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca na zakładzie jako operator wykrawarki CNC
produkcja seryjna i jednostkowa
prace na podstawie rysunku technicznego
praca na maszynie firmy: PRIMA POWER, SERIA: LASER GENIUS 6KW

WYMAGANIA:
udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC
znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019
umowa o pracę
szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2600 euro netto/miesiąc
wynagrodzenie 2000 euro/netto miesiąc za 152 godziny pracy
dodatek dla osób ze znajomością j. obcego 100 euro netto /miesiąc
zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach
dla osób z własnym samochodem - dodatek - 100 euro netto/ miesiąc
program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
możliwość pracy w nadgodzinach
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
zapewniona odzież robocza

Zapraszamy do aplikowania ! Kontakt: 728591040, rekrutacjazagranica@powerjobs.pl