BAUKRANE BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIED
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Żurawia Wieżowego - Pomorze

Operator Żurawia Wieżowego - Pomorze

  • Data publikacji:
  • 25-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Pomorze
  • Stanowisko:
  • Operator

Jesteśmy producentem nowoczesnych systemów szalunkowych oraz dostawcą specjalistycznego sprzętu, jakim są żurawie wieżowe. Posiadamy 100% polskiego kapitału. Naszym priorytetem jest zapewnienie prostych i przejrzystych standardów obsługi. W celu sprostania oczekiwaniom rynku, nieustannie szkolimy się i podnosimy swoje kompetencje. Wierzymy, że siła tkwi w prostocie rozwiązań.   Pracuj i rozwijaj się z Baukrane!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator Żurawia Wieżowego

Miejsce pracy: pomorze

Zakres obowiązków:

- obsługa żurawia wieżowego

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży dźwigowej

- aktualne uprawnienia kat. IŻ, uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów (aktualne badania)

- dyspozycyjność

- odpowiedzialność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

 - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość dalszego rozwoju

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na wskazany adres e-mail kadry@baukrane.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana Keplera 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.