Karolina Holandiajobs
Jesteś osobą zmotywowaną, energiczną i gotową do wyjazdu do Holandii w celu podjęcia pracy? Zatem poszukujemy właśnie CIEBIE!

Operatora Wózka Widłowego Wysokiego Składowania

  • Data publikacji:
  • 08-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Tilburg
  • Wynagrodzenie:
  • 10.35€ brutto/h

Dla jednego z naszych holenderskich klientów poszukujemy pracowników na

Lokalizacja: Tilburg

Obowiązki
wykładanie towarów powyżej 5 metrów

Wymagania
-doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego bocznego
- kandydaci powyżej 21 roku życia
- certyfikat na wózki widłowe boczne
- zaświadczenie o niekaralności
- język angielski w stopniu podstawowym

Oferujemy:
gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie
stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
stawka 10.35€ brutto/h
atrakcyjne bonusy
umowę na holenderskich warunkach
zakwaterowanie