Renata Miciuła
Operator wózka widłowego

Opertor wóza widłowego

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER. poszukuje osób do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego

Poszukujemy osób z całej Polski.

Opis stanowiska:

Załadunek  i wyładunek skrzyń z ciężarówek

  • Dokładny zakres obowiązków zostanie przedstawiony podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku.
  • Odpowiedzialność  i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Mile widziany samochód – zwracamy koszty dojazdu z miejsca zamieszkania do pracy na terenie Niemiec
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Aktualne CV

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę, ubezpieczenie i karta EKUZ
  • Pełne zakwaterowanie.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania  do pracy na terenie Niemiec.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę firm DAKO z siedzibą w Gliwicach."