simply jobs
OPIEKA NAD OSOBĄ STARSZĄ– NIEMCY

  • Data publikacji:
  • 15-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 4443 PLN brutto
OPIEKA NAD OSOBĄ STARSZĄ– NIEMCY różne rejony, zagranica

Opis stanowiska pracy

Simply Jobs jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osób do opieki dla naszego klienta w Niemczech – oferta pracy tymczasowej.

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech u Klienta indywidualnego. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała pomoc Podopiecznemu w życiu codziennym, troska o jego dobre samopoczucie oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.

Zapewniamy:

- legalną pracę na podstawie umowy o pracę

- ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS od średniej krajowej

- zarobki od 1250 euro netto i więcej (możliwość wypłaty w euro lub w złotówkach)

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

- nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika

- zatrudniamy osoby z terenu całej Polski

- pomoc naszego biura w razie ewentualnych problemów

Wymagania

- przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi (w Niemczech)
- uśmiech, zaangażowanie oraz szacunek do osób starszych

- odpowiedzialność, cierpliwość

- mile widziane prawo jazdy - ale nie jest konieczne

To nas wyróżnia:
- do każdego pracownika podchodzimy w sposób indywidualny
- rozwiązujemy wszystkie pojawiające się problemy
- zawsze służymy pomocą
- jesteśmy otwarci na negocjację
- zapewniamy przyjazną atmosferę pracy
- nasze warunki pracy są lepsze niż u konkurencji
- doceniamy lojalnych i zaangażowanych pracowników
- warunki współpracy i umowa są przejrzyste
- cenimy długotrwałą współpracę
- rozwijamy się i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników – Wasze uwagi są dla nas ważne

Kontakt pod numerem telefonu

725 900 872

SERDECZNIE ZAPRASZAM