Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Opieka nad seniorami w Niemczech. Dobre zarobki!!!

  • Data publikacji:
  • 20-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Munderkingen

Miejscowość: 89597 Munderkingen

Podopieczny, 88lat, 78kg, 178cm

Dolegliwości:

- pacjent ma wszczepiony rozrusznik serca

- ma początki demencji

- podopieczny w przeszłości miał złamaną kość udową

- częściowa inkontynencja

- starszy pan samodzielnie je i pije

- potrzebuje pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się

- pomoc przy higienie ciała

- korzysta z wózka inwalidzkiego i pieluchomajtek

- pacjent nie korzysta samodzielnie z toalety

- jest osobą leżącą

- podopieczny przesypia całe noce

- wymagany jest transfer

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym z ogrodem, w małej miejscowości. Pacjent owdowiał w lutym tego roku. Lubi rozwiązywać krzyżówki. Najbliższy sklep oddalony jest o 10 minut drogi pieszo. Opiekunka powinna znać technikę transferowania. Rodzina podopiecznego jest w trakcie organizowania podnośnika, jednak to może potrwać do 2 miesięcy. Rodzina pomaga w opiece nad starszym panem. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielne mieszkanie. Rodzinie zależy, aby to była pielęgniarka lub opiekunka po kursach, mająca doświadczenie z osobami wymagającymi transferu. Opiekunce przysługiwać będą codziennie (między godziną 14:00 a 16:00) 2 godziny czasu wolnego od pracy oraz jeden cały dzień wolny w tygodniu.

Podopieczny funkcjonuje według wyznaczonego grafiku:

Poranek 8:15 – śniadanie (miód, marmolada, syrop, kawa), higiena ciała, ubranie pacjenta

Przedpołudnie – 2, 3 razy w tygodniu gimnastyka lecznicza

Południe – 11:30-12:00 obiad (zupa), poobiednia drzemka

Popołudnie – 15:00 kawa, oglądanie telewizji

Wieczór – 18:00 kolacja, oglądanie telewizji, 21:30-22:00 pora snu

Do kontaktu jest córka.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielne mieszkanie

- internet

- telewizor

- zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.