BioStat
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Opiekun Klienta Medfile

  • Data publikacji:
  • 11-01-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Rybnik
  • Stanowisko:
  • Opiekun Klienta

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Opiekun Klienta w renomowanej agencji badawczej BioStat®.
Do nowego projektu poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań!

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów systemu https://www.medfile.pl/ ,
  • planowanie i tworzenie nowych funkcji w oparciu o oczekiwania klienta,
  • współpraca z działem sprzedaży, graficznym, statystyki oraz IT.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • zamiłowanie do nowoczesnych technologii, które ułatwiają codzienną pracę,
  • zaangażowanie i chęć uczenia się w ramach powierzonych zadań,
  • sumienność i staranność w ramach realizacji powierzonych zadań.

Co oferujemy w zamian:

  • współpracę w nowym projekcie;
  • dostęp do nowoczesnych technologii analitycznych;
  • możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i doświadczenia w branży badawczej i analitycznej;
  • pracę stacjonarną - w biurze w Rybniku (możliwość pracy zdalnej);
  • przyjazną atmosferę;
  • interesujące szkolenia;
  • parking obok biura,
  • kartę Multisport;
  • nielimitowaną kawę i herbatę.

Masz dodatkowe pytania - zadzwoń: Ania, tel. 731 030 629

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres praca@biostat.com.pl wpisując w tytule wiadomości OPIEKUN KLIENTA.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."