ABC Work

OPIEKUN/OPIEKUNKA SENIORA W NIEMCZECH (do 2200€/mc)

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku opiekun/opiekunka osób starszych.

OPIEKUN/OPIEKUNKA SENIORA

Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy

Oferujemy:
✅atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka niemieckiego i konkretnego zlecenia, wahające się w granicach 1200-1500€ netto/mc przy umowie zlecenie i do 2200€ przy własnej działalności gospodarczej,
✅polska umowa zlecenie, zawierana na okres jednego roku (z możliwością przedłużenia), lub B2B, jeśli opiekun ma polską działalność gospodarczą,
✅składki do ZUS od średniej krajowej, tj. 5259 zł,
✅stała opieka polskiego koordynatora – kontakt 24/7,
✅pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem (w tym organizacja i opłacenie testu na COVID, pomoc w wypełnieniu formularza meldunkowego),
✅zorganizowany i opłacony transport w dwie strony z adresu pod adres.

Zakres obowiązków:
✅opieka domowa nad osobą starszą, schorowaną.

Wymagania:
✅doświadczenie zawodowe (również w opiece domowej, nad chorym, starszym członkiem rodziny),
✅znajomość języka niemieckiego (mile widziana),
✅prawo jazdy (mile widziane).

Wyślij CV ???? bit.ly/3l4JLPQ