Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993 Zgłoś się do nas, jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

  • Data publikacji:
  • 31-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Nußloch, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1200 euro netto miesięcznie

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie, a oddzwonimy do Ciebie.

Aktualnie poszukujemy doświadczonej Opiekunki dla pani Lisy. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka cierpi na depresję oraz ma problemy sercowo – naczyniowe. Pani Lisa mieszka ze swoim ukochanym psem, który od zawsze jest jej oddanym kompanem. Podopieczna bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Ma ogromną wiedzę życiową, którą bez problemu dzieli się z innymi.

Obowiązki:
  • Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu
  • Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu
  • Robienie zakupów, sprzątanie oraz pranie
  • Prowadzenie samochodu na terenie Niemiec

Wymagania:
  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie (mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami chorymi na depresję)
  • Dobry stan zdrowia

Oferujemy:
  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00